MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13342269
nr 1334 2269
MIRROR
Victorian style, gilt, 235x100, wear, damages.
Nyrokoko, Förgylld, 235x100 cm
Condition: slitage, skador
3000
SEK 2800
Monday June 29 2020
at 20:13:45
2.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Robot)
2.600 kr